Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
Szilágyi Erzsébet Tagintézménye


2400 Dunaújváros, Bercsényi Miklós u. 10.
Tel/Fax: 25/411-330
e-mail: szilisk@szilagyi-duj.sulinet.hu
OM:030028





Versenyeredmények a 2016-17-es tanévben












Kőszegi Petra (4.e)
Komáromi Tibor (4.e)
Slihoczki Dániel (4.e)
Szoták Zoé (4.e)

csapatban, a városi „Dobd a kosárba!” passzversenyen
I. helyezettek lettek!






Slihoczki Dániel (4.e)
a városi szövegértő verseny
III. helyezettje lett






A városi Mikulás Úszó Kupán
Wisinger Márton (3.e)
kettő I. helyezést ért el.
Gratulálunk!






A városi Mikulás Judo kupa versenyen
Pávkovics Ákos (4.) II.
Pávkovics Olivér (4.f) III. helyezett lett!
Gratulálunk!






Bankó Zoé (5.e)
a tankerületi Mesemondó Gyerekek Találkozóján Aranyalma díjat kapott






Csicskovics Péter 5.e,
Vermes Patrícia 5.e,
Szabó Dávid 6.e osztályos tanulók
a Dózsa-Szilágyi iskola MESEMARATON versenyén
I.helyezettek lettek.
Gratulálunk!!!
Nagyon büszkék vagyunk rájuk!




A városi kereskedelmi középiskola műveltségi vetélkedőjén
László Anasztázia,
Hegedűs Eszter,
Nagy Dorina,
Szabó Patrícia
8.e osztályos tanulók III. helyezettek lettek.




A városi Rudas szakközépiskola számítástechnikai versenyén
Szekeres Martin,
Bartha Bence,
Varga Péter
8.e osztályos tanulók III. helyezettek lettek.






Akikre (ismét) büszkék lehetünk!
2016.10.27-én tankerületi integrációs sor- és váltóversenyre került sor a Gárdonyi iskolában.
Iskolánkat 4 gyermek képviselte:
Kővári Zoltán 4.e,
Raff Roland 4.f,
Raff Bence 2.e,
Gulyás Noémi 3.e osztályos tanulók.
Nagyon ügyesek voltak, amit mi sem bizonyít jobban, mint az, hogy a vándorkupát visszahozták iskolánkba!!!
1. helyezettek lettek aminek nagyon örülünk és ezúton is gratulálunk!!!
Köszönjük helytállásukat!




Jáki Kevin 6.e
Jáki Kevin (a képen) és Jáki Martin 6.e osztályos tanulók
a Dunaújvárosi Dunaferr SE röplabda torna I. helyezettjei lettek csapatukkal.
Gratulálunk nekik!




Sztojka Sándor 6.e osztályos tanulónk
a Serdülő Ökölvívó Magyar Bajnokság Bajnoka címet nyerte el Kaposváron a Vasas SC színeiben.
Gratulálunk!





Versenyeredmények a 2015-16-os tanévben




Kovács Bálint 3.e
Kőszegi Petra 3.e
Slihoczki Dániel 3.e
osztályos tanulók a Mesekutató csapat tagjai, a székesfehérvári Vörösmarty Mihály Könyvtár Gyermekkönyvtárának szervezésében, a Csukás 80. olvasmánypályázat II. helyezettjei lettek.
Gratulálunk a csapatnak, és további sok sikert kívánunk!




TEKI-TOTÓ ORSZÁGOS LEVELEZŐS MATEMATIKA VERSENYEN
Kenyér Dávid 3.f arany
Kéri Bettina 3.f ezüst
Pasti Szvetlana 3.f bronz fokozatot ért el.




Pasti Szvetlana 3.f
városi Delfin kupa I. helyezettje uszony kategóriában
II. helyezettje gyorsúszásban
III. helyezettje hátúszásban




Vermes Patrícia Kamilla 4.e
a városi közlekedési verseny kerékpáron
II. helyezettje



Juhász Bence 3.e
a Kid Rock end Roll országos táncművészeti fesztivál
country tánc open/ gyermek kategória
arany minősítést kapott.



Lieber Krisztián 5.e,
Jáki Martin 5.e,
Jáki Kevin 5.e
III. Dunaferr Kupa röplabda csapata II. helyezett lett



Lieber Krisztián 5.e
Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő III. helyezett lett



Kandelka Máté 4.e osztályos tanulónk
a Móra iskolában megtartott integrált versmondó versenyen 2. helyezett lett.





Sztojka Sándor 5.e osztályos tanulónk
Vecsésen az Ökölvívő Diákolimpia 2. helyezettje lett



Keresztes Liza 6. e,
Bankó Zoé 4.e és
Szekeres Kamilla Virág 3.f osztályos tanulók
Bakonycsernyén a megyei Kézilabda Diákolimpián 1. helyezettek lettek.



Pávkovics Ákos 3.f osztályos tanuló
a Judo Nyuszi Kupa III. helyezettje lett.



Tóth Adrienn 3. f osztályos tanuló
a megyei integrált szépíró verseny 2. helyezettje



Kővári Zoltán 3.e osztályos tanuló
a megyei integrált szépíró verseny 3. helyezettje



Sztojka Sándor 5.e osztályos tanuló
ökölvívó Budapest-bajnokság 1. helyezettje



Pasti Szvetlana 3. f osztályos tanuló
a dunaújvárosi úszóbajnokságon korcsoportjában gyorsúszásban
1. helyezett lett.



Kővári Zoltán és Raff Roland Integrált sportverseny I. helyezettjei.



Tankerületi kémia verseny IV. helyezettjei: Bredák Pálma 8.e, Prigel Nikoletta 8.e,
Oroszi Katrin 8.e



Tankerületi természetismereti vetélkedő IV. helyezettjei: Suijjártó Petra 7.e,
Oroszi Katrin 8.e, Kozma Gyula 6.e



Integrált matematika verseny (csapatverseny): Kandelka Máté 4.e III. hely
Szekeres Martin 7.e II hely
Ludányi Máté 7.e II. hely
Vass Alex 6.e V. hely



Kereskedelmi iskola műveltségi vetélkedő V. hely Bredák Pálma 8.e,
Hegedűs Eszter 7.e, Szabó Patrícia 7.e László Anasztázia 7.e



Bankó Zoé 4.e Mikulás kupa (kézilabda) I. hely



Pávkovics Ákos 3.f Mikulás Judo kupa III. hely
Kéri Bettina 3.f Fitness Team Bp. I. hely



Szekeres Kamilla 3.f Mikulás Kupa (kézilabda)
U9 III. hely és a legjobb játékos cím nyertese



Szekeres Kamilla 3.f Kézilabda torna FKC Jubileumi EHF Kupa U9 lány III. helyezett
Pasti Szvetlana 3.f a dunaújvárosi úszó bajnokság II. helyezettje



Szekeres Kamilla 3.f
Regina Kert Kupa Siófok II. helyezett lett (csapatban).
A legjobb játékos címet is elnyerte. 2016. február



2016.01.28-án a Bánki informatika versenyen
a 8.e osztály csapata I. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Bálint Dávid,
Balogh Klaudia,
Berki Krisztina,
Bredák Pálma,
Kozma Nelli,
Nagy Márk,
Oroszi Katrin,
Prigel Nikoletta,
Varga Tímea.
Egyéniben Berki Krisztina III. helyezett lett.